- התוכנית ללא עלות -

Data Analysis

השתמשו בנתונים בכדי להפיק תובנות עסקיות, ותסייעו לצוותים השונים בחברה לפתור בעיות דרך ניתוח נתונים והצגתם בצורה אפקטיבית

תאריך פתיחת הכשרה:
20.06.22

משך ההכשרה כ-5 חודשים

לימודי מכינה
ימי שני וחמישי
16:00-20:00

נוכחות חובה

לימודים מקצועיים
ימי ראשון ורביעי
17:30-21:30

נוכחות חובה

שיעורים היברידיים
בזום ובכיתה

התוכנית ברובה מתקיימת בזום, בנוסף למפגש חודשי בכיתה

לימודים
בעברית ואנגלית

השיעורים יועברו בשפה העברית, חלק מהתרגול יהיה באנגלית

סילבוס התוכנית

(יתכנו שינויים לאורך התוכנית)

In order to launch a career in hi-tech, you need to understand the language and the culture. You need to be professional, while also being adaptable. In this course, you will acquire the skills and learn how to be at your best in a technological environment - think differently about the world of employment, gain data related skills, and understand different working methods, terms, and concepts.

Learn to master the Structured Query Language, broadly used to query data which is stored in various rational DBs

Understand the working process of Data Analyst and learn different methods and best practices used in each working phase.

Learn to master a leading Data visualization tool, which enables to execute complex data analysis and make it available as dashboards and reports for business users.

Practice your ability to pass on your message using data and learn how to make it simple, clear and accurate.

Demonstrating an end to end data analysis work and builds a solid experience to be used in future interviews.

Senior Data Analysts from various organizations, will simulate professional interviews and provide feedback at the end.

הצצה לצוות המרצים

לימודים ממובילי התחום בתעשייה (יתכנו שינויים לאורך התוכנית)

1536137856249

סיגל לייזר

Business Data Analyst
1550353069088

אנה ברונשטיין

Data Vertical Lead
1645656852540

רוני צדקא

AtidnaTech Program Manager
1641238263225

עפרי מאיר ויצמן

Student Outcome & Career Development 
1528023778756

נעמה ציפורי אביר

Student Outcome & Career Development 

הבטיחו את מקומכם בתעשיית הייטק

הירשמו עכשיו

שאלות נוספות

למשתייכים לחברה הערבית עם מוטיבציה לכניסה לתפקיד בשוק ההייטק. כל מי שיכול להתחייב לשמונה שעות שבועיות של נוכחות פעמיים בשבוע ולבעלי אנגלית טובה. גם אם אתם עובדים במקצוע אחר ומעוניינים בהסבה, אתם מוזמנים לנסות ולהגיש מועמדות.

שלבי המיון כוללים- שלב הרשמה באתר, שלב מענה על מבחן מיון, שלב הצגה עצמית דרך צילום וידאו ולבסוף ראיון אישי.

התכנית נועדה לסייע לאנשים מהחברה הערבית להשתלב במקצועות שונים ולהעלות את אחוז החברה הערבית המשלובת בהייטק. לכן התוכנית רלוונטית גם לחסרי ניסיון או לימודים טכנולוגיים קודמים. דרושה אנגלית ברמה טובה.

רבים וטובים כבר הגדירו את התקופה בה אנחנו נמצאים כתחילתו של עידן ה-Data ואחרים כבר סימנו את ה-Data כ"הזהב החדש". היום לכולם כבר ברור ש-Data נמצא בכל מקום והופך להיות לכלי מרכזי בצמיחת תעשיות וארגונים.

זמינות ונוכחות מלאה פעמיים בשבוע בשעות אחר הצהריים, מחויבות גבוהה לתהליך כולל הגשת מטלות בית, מוטיבציה להשתלב בתעשיית ההייטק.

מלבד למידה של כלים בסיסיים בהם משתמש כמו אנליסט נתונים, תרכשו ידע ושיטות עבודה של העוסקים במקצוע ותצאי עם צורת חשיבה חדשה - אנליטית יותר, ביקורתית יותר, מבוססת מספרים.

תוכנית עתידנא יודעת לשלב אנשים מהחברה הערבית בצורה המיטבית ביותר בתעשיה, התוכנית ללא עלות והמחזור האחרון שלנו עומד על 100% השמה. תכנית מקצועית עם מרצים מובילים במשק המכוונת לחברה הערבית ולאתגרים איתם מתמודדים בכניסה לתעשייה.

התעשייה במחסור כבד של אנשי דאטה, ההכשרה שלנו מותאמת לצרכי ארגונים, כך שבסופה תקבלו את הידע וההתנסויות הנדרשות כדי לעבור ראיונות לתפקיד ה-Data Analyst וה-Busimess Analyst

ניסיון קודם בתחום למי שמעוניין להשתלב באותו מקצוע בתעשיית ההיטק יכול להיות יתרון משמעותי. במהלך הלימודים תעברו מכינה לעולם המושגים בהייטק ותרכשו את הכלים לעשות את המעבר בין אקוסיסטמים כמו גם ליווי בתהליך מציאת העבודה.